Dopravní nehoda – příběh druhý

Asi to zná každý řidič, v místech kde jezdíme velmi často si počínáme tak automaticky, že o samotné jízdě již vůbec nepřemýšlíme. A kolikrát se myšlenkami zaobíráme zcela jinými úvahami o práci, o rodině atp. To pravděpodobně bylo i jednou z příčin proč vznikla tato dopravní nehoda.
Pokračování textu Dopravní nehoda – příběh druhý

Virtual Crash 3.0 – grafické prostředí pro analýzu dopravních nehod

V seriálových příspěvcích o dopravních nehodách budu pokračovat a to tempem minimálně 1 dopravní nehody za týden. Dopravní nehody, jejichž průběh a poučení z nich vám zde chci postupně přibližovat, se odehrály již před více jak 3÷5 lety, v některém případě i déle. Proto budou videa průběhu nehod z pohledu dnešní grafiky trochu chudší než si současný náročný uživatel Internetu představuje. Byly totiž povětšinou vytvořeny v prostředí Virtual Crash 2.2. Současné grafické programy pro analýzu dopravních nehod již disponují kvalitnější grafikou.
Pokračování textu Virtual Crash 3.0 – grafické prostředí pro analýzu dopravních nehod

Dopravní nehoda – příběh první

„Půjdu se projet na motce a trochu poškádlím sousedy mým laďákem.“ Tak asi uvažoval mladík posílený několika pivy, když usedal na motocykl a jal se projíždět obcí. Samozřejmě vyšší rychlostí než byla v místě povolená. Jeho bezstarostnou projížďku ukončil ratlík jehož si jedna starší dáma při venčení špatně hlídala, a který se vydal z chodníku napříč přes vozovku, s cílem uniknout z dosahu své majitelky.
Pokračování textu Dopravní nehoda – příběh první

Informace o webhostingu

Líbí se vám přehlednost a jednoduchost tohoto blogu? A to by jste koukali jak jednoduché pro mě bylo jeho zřízení. Před tím jsem neměl pražádnou zkušenost s provozováním něčeho podobného a přesto mi zřízení celého blogu s registrací vlastní domény trvalo jen pár desítek minut. A to všechno díky geniálně intuitivnímu navádění při zřizování webhostingu u firmy WEDOS.

Cenu za webhosting u této firmy ani nebudu chválit, neboť je tak příznivá, že ji ani nemá cenu komentovat. No posuďte sami: ceny za webhosting u WEDOS.

Profesionální analýza příčin vzniku dopravních nehod

Translate »