O mně

Zdravím všechny, kdo navštívili tyto stránky.

Jmenuji se Libor Kopal a mým hlavním koníčkem i prací je analýza příčin vzniků dopravních nehod. Jsem jmenovaný znalcem v oboru doprava, se specializací posouzení příčin vzniku dopravních nehod.

Dal jsem si za úkol tímto webem prezentovat a popularizovat práci znalce v tomto oboru, v rozsahu co mi umožňuje zákonem povolené sdělování informací. Tedy nečekejte velké množství fotografií z místa dopravních nehod nebo detailní popis reálných dopravních nehod. Příspěvky, které zde budu postupně zveřejňovat, budou mít za úkol působit jako prevence pro zamyšlení se nad tím, jak se denně chováme jako účastníci dopravy ať už jako chodci, cyklisti či řidiči motorových vozidel. A co by tedy bylo potřebné změnit v našem myšlení, aby se minimalizoval vznik především vážných dopravních nehod.

Druhá část webu je pak věnována techničtější části, kde budu postupně zveřejňovat důležité vědecké a technické poznatky, které jsem nabyl během své činnosti znalce a experta při analyzování různých dopravních nehod. Tato část webu je z pochopitelných důvodů komerční a je nutné se zde registrovat.

Pokud mě chcete kontaktovat ohledně vaší dopravní nehody, ať už jen pro radu či požadavek analýzy celé dopravní nehody, pošlete mi prosím mail na admin@liborkopal.cz.

3 comments

 • Hiticas Ioan (idhiticas)

  Hello, I am intrested to buy the program. I am from Romania, I am an expert like you, on roade traffic, and I have some question for you before to buy the software.
  On my country, is avaible verison 2.x of VC, http://www.vcrash3.com/page.php?lang=&id=4, and i ask about verison 3 of VC. It is possible for me to buy this 3.0 version?
  How is the company of VC? Do they have future (future projects)? If I will buy the software, it will be full options for all my life? What about the updates? In my country the price is 1650 euro + VTA 20%. Is the price for version 2.x. But the price for version 3.0, I cant see it on my country. How can I buy this verison?
  Please help me with answers!

  • ahoj dessde španělsku, sója milovník virtuální havárii, a sója incapaz že motocyklu jezdec kruh topy caerse hřích až do doby Accidente.
   Můžu ti pomoci. Díky pozdrav

 • hola dessde españa,soy aficionado al virtual crash, y soy incapaz de que un motorista circule encima de la moto sin caerse hasta el momento del accidente.
  Me puede usted ayudar. gracias un saludo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *